Nasıl Üye Olabilirim?

Mücevher İhracatçıları Birliği üyesi olmak için, İstanbul Maden ve Mateller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliğine üyelik başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Başvuru için şu adımları izleyiniz:

1.Başvuru Formu için tıklayınız.

2.Açılan sayfadaki bilgileri ekleriyle birlikte doldurunuz.

3.Daha sonra doldurduğunuz bu sayfa ve taahhütnamenin çıktısını alıp "firma kaşesi ve yetkili ıslak imzası" ile onaylanıp İMMİB Genel Sekreterliğine veya irtibat bürolarına iletiniz. (Kargo ile gönderebilir veya elden teslim edebilirsiniz.)

 

Dikkat edilmesi gereken hususlar:

1.Üyelik başvuru formunda üye olmak istediğiniz birliği işaretleyiniz.

2.Üyelik başvuru formunda üye iletişim bilgilerini (adres, telefon, faks, e-posta) tam ve düzgün bir şekilde doldurunuz.

3.Halen genel sekreterliğimizde herhangi bir birliğe üye olan firmalar, sadece dilekçe, taahhütname ve imza sirküleri fotokopisi ile diğer birliklerimize üye olabilirler.

4.Vekaletname ile üyelik yaptırılması halinde, vekaletname ve vekilin imza sirküleri taranarak ilgili alana yüklenecektir.

5.Giriş aidatı 200 TL' dir, sonrasında üyeliğin devam ettiği her yıl için aidat 100 TL'dir.

6.Yeni üye olan firmalardan ayrıca yıllık aidat tahsil edilmeyecektir.

7.Daha önce İMMİB Genel Sekreterliği bünyesindeki herhangi bir birliğe üyeliği bulunup istifa etmiş olan firmaların yeniden üye olmak istemesi durumunda varsa mevcut borçlarını ödeyip üye olmak için dilekçe, imza sirküleri ile birlikte 200 TL giriş aidatını yatırarak üyeliklerini aktif hale getirebilirler.

8.Aidatınızı aşağıda belirtilen Birlik hesabına havale/eft yoluyla, e-birlik kullanıcı şifreniz ile kredi kartıyla veya İMMİB'e gelerek vezneden nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Firmanıza ait yıllık aidatınızı banka hesabımıza yatırmanız halinde Birlik sicil numaranız, Vergi Hesap Numaranız (gerçek kişiler için TC Kimlik No) veya Firma Ünvanınızı açıkça belirtmeniz gerekmektedir.

Birlik Banka Şube Şube Kodu Hs. No. IBAN No.
Mücevher İhracatçıları Birliği  Garanti Yeni Bosna 295 6295545 TR90 0006 2000 2950 0006 2955 45