Türkiye'nin En Kapsamlı Tasarım Etkinliği Başlıyor!

Türkiye'nin En Kapsamlı Tasarım Etkinliği Başlıyor

Ticaret Bakanlığı ve TİM iş birliğinde gerçekleşecek olan Türkiye Tasarım Haftası / Design Week Turkey bu yıl 16-18 Kasım 2018 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecektir. 

10. JTR Mücevher Tasarım Yarışması'nda yarı finale kalan tasarım mücevherlerin de sergileneceği Design Week Turkey 2018 kapsamında endüstriyel tasarım, moda, görsel iletişim tasarımı, mimari başta olmak üzere bir dizi alanda panel ve konferanslar, sergiler, atölyeler ve ödül törenleri gerçekleşecektir. 

16 Kasım 2018 Cuma günü Ana Sahne'de 15:45 - 16:45 arasında "Tasarımın Işıltılı Yüzü: Mücevher" konulu panel gerçekleşecektir. Vogue Türkiye'nin mücevher editörü Didem Dayıcıoğlu'nun moderatörlüğünü yapacağı panele Melis Göral ve Yeşim Yüksek katılacaktır.

17 Kasım 2018 Cumartesi günü 14:15 - 15:15 arasında Robb Report Genel Yayın Yönetmeni'nin moderatörlüğünü gerçekleştireceği "Lüks Kavramı Yeniden Tasarlanıyor" konulu panel konuşmacıları arasında Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Kamar bulunmaktadır. 

Ayrıntılı bilgi için www.designweekturkey.com'u ziyaret ediniz.

Online ziyaretçi kaydınızı olmak için buraya tıklayınız.