İnovaLİG 2017 Başvuruları Devam Ediyor!

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından yürütülen İnovaLİG Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olup bu yıl 4. kez gerçekleştirilecektir.

İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu anlamda İnovaLİG sayesinde firmalarımızın orta ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasına, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip edebilmelerine ve gözlemlemelerine imkân sağlanmaktadır. Özellikle ihracatçı firmaların 2023 hedeflerine ulaşma noktasında hangi konumda olduklarına ayna tutulmakta ve 2023'e giden vizyonları belirlenmektedir.

İnovaLİG 2016'da (geçtiğimiz yıl) ulaşılan 761 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP3rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başarmıştır. 2016 yılının kazananları, Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile Türkiye İnovasyon Haftası'nda ödüllerini almıştır.

Bu kapsamda, İnovaLİG'in hem firmalarımız hem de ülkemiz için çok faydalı olduğu inancıyla firmalarımızı inovasyon gelişimlerini görmeleri ve inovasyon alanında edindiğimiz tecrübeye ortak olmaları için 30 Nisan 2017 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2017'ye ücretsiz olarak katılmaya davet etmekteyiz.

İlgili Kişi: Recep MUTLU

Tel: 0212 454 0618

Email: info@inovalig.com