Endonezya-Singapur Ticaret Heyeti

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 25 Kasım - 1 Aralık 2017 tarihleri arasında Endonezya ve Singapur'a yönelik bir ticaret heyeti düzenlenecektir.

Organizasyon kapsamında iş forumu ve yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Mücevher sektörünün öncelikli sektörler arasında belirlendiği bu heyet tüm sektörlerden başvuruya açıktır; azami 20 katılımcıdan oluşacaktır. Katılmak isteyen firmaların https://goo.gl/xZb4hd adresindeki başvuru formunu en geç 18 Ekim 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar doldurmaları; organizasyon kapsamındaki uçak biletleri, konaklama, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube kodu: 282), (IBAN No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Dolar hesabına 2.750.-USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. (Singapur'a seyahat edecek Türk vatandaşları, 30 güne kadarki turistik ziyaretleri için vizeden muaftır. Endonezya'ya seyahat edecek Türk vatandaşları ise 30 güne kadarki turistik ziyaretleri için sınıf kapısında vize alabilmektedir.  Katılımcıların vize işlemleri TİM tarafından halledilecektir.)