23-26 Haziran Hong Kong Mücevher Fuarı Milli Katılımı

23-26 Haziran 2016 tarihleri arasında ÇHÇ/ Hong Kong'da düzenlenecek olan “June Hong Kong Jewellery and Gem Fair” Fuarı'nın ülkemiz milli iştirak organizasyonu bu yıl beşinci kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir. Söz konusu fuarın düzenlenmekte olduğu Hong Kong Convention & Exhibition Center'da Hall1 ve Hall3'te toplam 198 m2 alan ayrılan Türkiye Pavyonunda 17 firmamız muhtelif değerli maden ve mücevherat ürünleri sergileyeceklerdir. 


Bu yılki fuara katılım konusunda üye firmalarızdan gelen talepler dikkate alınarak 2015 fuarına oranla toplam firma sayımız 15'ten 17'ye yükselmiştir.

Katılımcı Firma Listesi ve Yerleşim Planı

Diğer taraftan, Haziran Hong Kong Fuarı'nda Türk mücevher sektörünün etkin şekilde tanıtımını sağlamak adına fuarın resmi kitapçığı “Fair Directory”de arka kapağı ve fuarın çeşitli yerlerine dağılmış ışıklı panolarda reklamlar verilmiştir. Ayrıca katılımcı firmalarımız için yaptırılan firma kataloğunun fuar alanında dağıtılması ve bu sayede satınalmacılarda firmalarımız ve Türk mücevheri ile ilgili farkındalık sağlanması planlanmaktadır.


Firmalarımızın göstermiş olduğu ilgi ve işbirliği için teşekkür eder, fuarın hem kendilleri hem de ülkemiz adına başarılı geçmesini dileriz.

Hong Kong Convention and Exhibition Center (HKCEC)

 

Hong Kong'taki mücevher ihracatı ile ilgili araştırma raporunu aşağıda "İlgili Dosyalar" kısmından indirebilirsiniz.